Üsküdar Mantolama Firmaları

Üsküdar Mantolama Firmaları

Üsküdar Mantolama Firmaları

Üsküdar mantolama firmaları arasında aklınıza takılan bütün sorulara eksiksiz ve net cevaplar vererek gönül rahatlığı içinde mantolama hizmeti almanız için çalışmaktayız. Binalarınıza bir insana kıyafet giydirir gibi özenle mantolama işlemini uygulayıp, sıcak ve soğuk havaların getireceği olumsuzlukların önüne başlamadan geçiyoruz. Sizler maddi ve manevi bir çok zarara uğramaktan kurtarıyoruz.

Mantomla Uygulaması Aşamaları

Üsküdar mantolama firmaları olarak, mantolama adımlarını dikkat ve özen çerçevesi içerisinde yerine getirmekteyiz. Bu bağlamda izleyeceğimiz adımlar;

  1. Yüzeylerin hazır hale gelmesi: Binanın beton yüzeylerini kiri toz ve lekeden arındırıyoruz. Çatlak ve çukurların tamirini gerçekleştiriyoruz.
  2. Profil yerleştirilmesi: Mantolama uygulamasında kullanılacak levhaların düzgün şekilde yerleştirilmesi adına ilk olarak subasman ve köşe profillerini yerleştiriyoruz.
  3. Levhaların yapıştırılması: Levhaların arka yüzeyinde ortalarına gelecek şekilde 3 öbek ve kenarlarına şerit halinde yapıştırıcı sürerek profiller içine bastırarak yerleştirip, sağlam olması adına 24 saat kurumasını bekliyoruz.
  4. Dübel atılması: Levhaların sağlamlığını pekiştirmek için birleşme noktalarına metre kareye 6 adet gelecek şekilde dübel atma işlemi uyguluyoruz.
  5. Donatı filesi serilmesi: Üsküdar mantolama firmaları olarak levhaların üzerine yukardan aşağı serilen fileyi 2 kat ince sıva çekerek sağlam hale gelmesini sağlıyoruz.
  6. Sıva çekilmesi ve boyanması: İnce sıva kuruduktan sonra pürüzsüz şekilde kalınca bir sıva çekiyoruz. Sıvanın kurumasının ardından almacık ve fırça lekesi bırakmadan boyama işlemini uyguluyoruz.
  7. Dekor oluşturulması: Son olarak uygulamanın üzerine seçilen dekoratif şekilleri oluşturuyoruz.

Adımları harfiyen yerine getirerek yeni bir görünüme sahip, ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayan binalarınızı sizlere telim ediyoruz.

Mantolama Uygulaması Fiyatları

Üsküdar mantolama firmaları arasında seçim yaparken dikkat edilen başlangıç fiyatıdır. Ancak fiyatlandırma için gerekli olan keşif yapılması ve kullanılacak içeriklerdir. Malzemelerin kalitesiz oluşu, çalışan personelin uzman olmayışı, sürecin teknik olarak kontrol altında tutulmaması vb. durumlar uygulanacak mantolama işleminin başarısızlıkla sonuçlanmasına neden olacaktır. Ayrıca ilerleyen zamanlarda masrafları ikiye katlayacaktır.

Üsküdar mantolama firmaları arasında uygun fiyatları peşin, taksit ve kredi kartı ile ödeme seçenekleri altında sizlere sunmaktayız. Mantolamada istediğiniz faydaya ulaşacağınızın garantisini vermekteyiz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir