36.png

 

 

Ödeme Toplama

Her dairenin kendi hesabını kendi ödediği çözüm ! 

 

Bir kısım yalıtım uygulamalarında apartman, site yönetimlerinin ortak karar almaları ve imalatlarda Kat Mülkiyet Kanununa uygun hareket etmeleri gerekir. Bu durumda karar alma ve maliyet paylaşımı konuları KMK ya göre hukuksal bir sürece dönüşür.

 

Milton Yapı yalıtım, izolasyon uygulamalarında ödeme toplama sorumluluğunun konut yönetimlerine buyuk ek yük getirdiğin görmüştür. Finans, hukuk, personel desteği isteyen ödeme toplama işi ayrıca zaman zaman stresli, emek yoğun bir faaliyettir. Sektörde uygulanan şekliyle yönetimin ödemeleri eksik topladığı durumlarda uygulayıcı firmaya borçlu kalması da yönetimi zor durumda bırakan bir başka istenilmeyen durumdur.  Müşterileri memnuniyeti yaratmanın yollarını arayan Milton Yapı daire sahiplerinden ayrı ayrı ödemeleri  toplamaktadır.  milton yapı, ödemelerinizi belirlediğiniz ödeme seçenekleri doğrultusunda, sizin belirlediğiniz tarihlerde ve sizin belirlediğiniz adreslerden tahsil eder. 

 

Karar defterinde yetki vermek ve konut sakinlerinin iletişim bilgilerini teslim etmek gibi basit bir yardımlarla, Milton Yapı finans ekibinin bu eşsiz hizmetinden sorunsuzca  faydalanabilirsiniz.

 

Sonrasında, Milton Yapı uygulama ekibi iskele kurulumunu tamamladığında,Milton finans ekibi daire sakinlerini tek tek arayacak ve ödeme tercihlerini kendilerinden öğrenecektir.

 

Konut sahibinin ödeme bilgileri kayda girildikten sonra finans sorumluları  belirlenen tarihlerde ödemeler tahsil edilecektir.

 

Ödemelerin tahsil edilemediği durumlarda ise  daire sakinleri için konut yönetiminin Milton Yapı'ya vekalet vermesi gerekmektedir.