32.png

 

 

Milton Mantolama Kredisi

Milton Yapı'nın sizlere sunduğu ödeme kolaylıkları sayesinde ödemelerinizi 18 ay taksitle peşinatsız, faizsiz ve dosya masrafsız gerçekleştirebilir ya da 60 ay taksit imkanından yararlanarak kredi ya da senet ile ödemelerinizi yapabilirsiniz. Tercihiniz doğrultusunda anlaşmalı olduğumuz bankaların kredi kartları ile taksitli ödeme yapabileceğiniz gibi, peşin ödemelerinizde de özel indirim ve kampanyalardan yararlanabilirsiniz. 

 

ŞEKERBANK EKOKREDİ & TÜRKİYE FİNANS YALITIM KREDİSİ

 

Milton Yapı markasının bankalar ile olan özel anlaşmaları sayesinde yalıtım kredisi avantajlarından yararlanabilir, dosya masrafsız, %0 faiz oranları ile 18 ay vade fırsatını değerlendirebilirsiniz. Kampanya dahilinde 01 Haziran 2016 tarihine kadar ısı yalıtım (mantolama) kararı alınması durumunda binanız için düzenlenecek Enerji Kimlik Belgesine de sahip olacaksınız. 

 

ENERJİ KİMLİK BELGESİ

 

Bina Enerji Performans Yönetmeliğine uygun olarak web-TR yazılımı üzerinden düzenlenen Enerji Kimlik Belgesi için yalıtım uygulaması başlamadan önce konutunuzun mevcut profili çıkarılacak ve uygulama sonrasında hangi enerji verimlilik sınıfında yer alacağı belirtilecektir. Konutlarda Enerji Performans Yönetmeliğine göre; 2021 Mayıs ayına kadar konutların Enerji Kimlik Belgelerinin alınmış olması gerekmektedir ve bu tarihten itibaren alım, satım, kiralama gibi işlemlerde bu belgenin düzenlenmiş olması şartı aranacaktır. 

Milton Yapı'nın size özel ödeme seçenekleri sayesinde istediğiniz ödeme kolaylığından yararlanarak enerji tasarrufuna atılan ilk adımın keyfini bütçenizi zorlamadan çıkartın.