Mantolama Görselleri, Mantolamada Estetik Ve Mantolama Sonucu Yapıda  % 40 Değer Artışı

Mantolama kararı alırken yapının ısı kaybının azaltılarak ısınma ve soğutma giderlerinden tasarruf ilk planda amaçlanır. Bunun yanında yapının sert dış koşullara karşı korunması ve betonarme taşıyıcı sisteminin bu olumsuz dış etkenlerden zarar görmemesi hedeflenir. Bunlar yerinde, doğru amaçlardır ve iyi bir mantolama yapıyı bu evsafa taşır.  Mantolama tercihleri yapılırken bir 3. hedef daha seçilebilir. Bu hedef; mantolama uygulamasında görsel elemanlar kullanılarak yapıda duruş kalite algısının çok üst noktalara çekilmesi ve yapıda her daireye yansıyacak net değer artışı yaratılmasıdır. Doğrusu Milton Yapı mantolama olarak bu değer artışının hedeflenmediği, rutin mantolama uygulamalarını kat sahipleri için büyük bir fırsatın ziyanı olarak görüyoruz. Renovasyon, yenileme projeleri kapsamında yapılan mantolama uygulamaları elbette yaş almış. Kullanım ömürlerinin bir kısmını tamamlamış ve yapıldığı tarih gereği mimari kalite algısından yoksun binalardır. Bu binalar cephe yenilense dahi cephe figürleri nedeniyle yaşlarını belli eden yapılardır. Lokasyonlarına bağlı olarak, bina yaş ve görseline uygun bir fiyatlamaları vardır. İşte tam bu noktada Milton Mantolama olarak mantolama projenize farklı bir bakış açısı getirmeyi teklif ediyoruz.

Milton mantolama sistemi harikadır. Binanızın tam ısı yalıtımı yanında profesyonel bir mimari bakışla, iyi bir mimarlık ürünü, kusursuz seçilmiş görsel cephe elemanları yardımıyla mantolama uygulama projenizi tamamlıyoruz. Bu ek görsel elemanları kullanarak, yapınıza hayal edemeyeceğiniz oranda yüksek ek bir değer artışı yaratıyoruz. Bu Milton Yapı Mantolama uygulamalarında en öncelikli hedeflerimizden bir tanesidir.

Milton farkı, ayakları yere basan bir mimarlık girişimi olmasıdır. Isı Yalıtım Uygulamaların da ilk defa öncelikli hedef olarak en yüksek “Bina Değer Artışı” yaratmayı hedef seçmiştir. Bu amaçla;  Milton mantolama sürecini bir yapı dönüşüm süreci olarak ele almıştır. Bu dönüşüm sürecinde size değerli bir çözüm ortağı olabilmek için bünyesinde Mimari Proje bölümü ve ARCON Mimari Tasarım ve 3D Proje Modelleme bölümlerini oluşturmuştur.

Milton mantolama uygulamalarında % 60-65 değer artışı oranları yakalanmıştır. Bu mutluluk verici bir sonuç olmuştur. Milton sizin için uygun fiyatlı, yüksek kaliteli, mantıklı, güvenli ve doğa dostu bir çözüm ortağı olacaktır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir