53.png

 

 

Mantolama Fiyatlandırma Süreci

Mantolama fiyatları  projeye göre değişiklik gösterebilir. Uygulama yapılacak konutların ihtiyaçları ve konut sakinlerinin beklentileri fiyatlamaları etkileyebilir. Isı yalıtım uygulamasından hedeflediğiniz tasarruf oranı doğrultusunda ısı yalıtım levhalarının ve kalınlıklarının seçimi fiyatı etkileyen ana unsur olmaktadır. Milton Yapı  yalıtım danışmanları bu noktada malzeme seçimi ve alternatiflerinden  başlayarak tüm  süreçlerde bilgi ve birikimleri ile sizlere yardımcı olacaktır.

 

Yalıtım bir yapısal yatırımdır. Enerji tüketim giderlerini bina ömrü boyunca ısıtma ve soğutma olarak  % 50 azaltır. 

 

Ayrıca Milton yapı ısı Yalıtım Uygulamaların da ilk defa öncelikli hedef olarak en yüksek "Bina Değer Artışı" yaratmayı hedef seçmiştir. Bu amaçla; Milton mantolama sürecini bir yapı dönüşüm süreci olarak ele almıştır.

 

Amacımız: Isı yalıtım, mantolama uygulaması yaptığımız yapılarda  iyi bir mimari ürün oluşturarak yapıda  % 60 değer artışı yaratabilmektir. Maliyet artışı yaratmadan, en yüksek değer artışını müşterilerimize sunmaktır. Yalıtım sürecinin 1 ay gibi sürelerde tamamlandığı düşünüldüğünde yapıya sağlanan bu değer artışı  çok kısa sürede konut sakinine büyük bir kazanç olarak dönmektedir. 

 

Milton Yapı’nın sizlere sunduğu ödeme kolaylıkları sayesinde ödemelerinizi 18 ay taksitle peşinatsız, faizsiz ve masrafsız gerçekleştirebilir ya da 60 ay taksit imkanından yararlanarak kredi kartı ya da senet ile ödemelerinizi yapabilirsiniz. Tercih sizin.

 

Tercihiniz doğrultusunda  anlaşmalı olduğumuz bankaların kredi kartları ile taksitli ödeme yapabileceğiniz gibi, peşin ödemelerinizde de özel indirim ve kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

 

ŞEKERBANK EKOKREDİ & TÜRKİYE FİNANS YALITIM KREDİSİ

 

milton yapı markası ödemeler konusunda da iyi bir çözüm ortağı olma gayretindedir.  Bankalar ile olan özel anlaşmalarımız sayesinde yalıtım kredisi avantajından yararlanabilir, dosya masrafsız, % 0 faiz oranları ile 18 ay vade fırsatını değerlendirebilirsiniz. 

 

Isı yalıtım uygulaması tamamlandığında milton yapı binanıza ait Enerji Kimlik Belgesini size teslim edecek. 

 

İŞ SÜREÇLERİMİZ

 

Milton yapı müşteri memnuniyetine inanır. Bu memnuniyeti yaratmayı ve sürdürmeyi varlık sebebi olarak görür…

 

Tüm süreçlerimiz  kalite yönetim standartlarına göre düzenlenmiştir.  Şirket içi  organizasyon yapımız ERP ( Kurumsal Kaynak Planlama) yazılımı ile hatasız olarak takip edilmektedir.

 • Isı Yalıtım, Mantolama Fiyat Teklifi İsteme Süreci:  Müşteri süreçlerimizin ilkidir. Müşteri ilişkileri yetkililerimiz, web sayfamız üzerinden doldurulacak ücretsiz keşif formu yoluyla, şirket iletişim telefonlarımızdan veya şirket merkezimize gelen müşterilerimizin taleplerini alarak bilgisayar sistemi üzerinde keşif randevu işlemini kısa sürede gerçekleştirir ve müşterimizi geri bilgilendirir.

 • Bina Keşif Süreci : İlk aşamada sisteme girilen keşif isteği ölçüm sorumlularının ekranına gelir, ölçüm ekibimiz geri dönüş yaparak sizin belirlemiş olduğunuz gün ve saatte binanıza gelir. Keşif, ölçüm işlemini gerçekleştirir.

Ölçüm, keşif işleminin detayları :

 • Tüm cepheler ayrı ayrı ölçülür.

 • Metrajdan düşülecek alanlar ölçülür (pencere, kapı boşlukları vb.)

 • Isı yalıtımı dışında binanızda  yapılacak ek uygulama isteklerinizin ölçümü yapılır ( çatı, çevre düzenlemesi vb.)

 • Binanın plan-krokisi çizilir ve tüm ölçüler keşif formuna kaydedilir.

 • Termal kamera çekimi yapılarak binadaki ısı kaçakları tespit edilir.

 • Yapıya ait dosya açılır.

 • Fiyatlandırma Süreci : Metraj keşif formuna yazılan ölçüler ERP (Kurumsal Kaynak Planlama) programına aktarılır. Hesaplamalar yapıldıktan sonra kaydedilir ve müşteri ilişkileri sorumlularımıza gönderilir.

 • Teklif Basım Süreci : Müşteri İlişkileri sorumlularımız kendilerine gelen keşif formunun son basımını yaparak teklif dosyanızı oluştururlar. Basım onayı verilen teklif dosyası yalıtım danışmanlarımızın bilgisine gönderilir.

 • Teklif Dosyasının Teslimi : Yalıtım danışmanlarımız kendilerine gelen dosyayı inceleyerek yapılacak uygulamayı detaylandırır. Tüm görsel materyalleri ilgili departmanlarımıza hazırlatarak yine kararlaştırılan gün ve saatte görsel sunumunu yapar ve teklif dosyasını teslim ederler.

 • Sözleşme Süreci : Görüşmeler sonucunda karşılıklı mütabakat sağlanmasını takiben sözleşme hazırlanır. Fiyat, iş başlangıç tarihi, iş bitiş tarihi vb. şartlar sözleşmeye detaylı olarak yazılıp çift nüsha olarak imzalanır.

 • İş Başlangıç Süreci : Planlama uzmanımız genel yapıdan ayrı olarak  kendisine gelen sözleşmeyi inceledikten sonra şantiye başlangıcını ve uygulama sürecini planlar, Bu planlamayı yalıtım danışmanlarımız konut yönetimine onaylatır, itirazları alır düzeltmeleri yapar. Uygulamada kullanılacak malzemeler ve ekipmanlar belirlenen tarihte şantiyeye gönderilir.
   

 • Milton Yapı’ nın her projeye atanmış proje sorumluları,gerek proje öncesinde, güzargah tespiti, giriş çıkışlar, kurulum, mobilizasyon, depolama alanları, alınacak güvenlik tedbirleri, lojistik tespitler ve gerekse uygulama süresince planlamaları yapılmış günlük rutin ziyaretleri  gerçekleştirerek, oluşabilecek sorunları henüz oluşmadan  tespit eder ve gerekli önlemlerin alınmasını sağlarlar.  iş başlangıcında ise temizlik (pencere camlarının, zeminin kaplanması vb.) ve güvenlik ile ilgili tüm tedbirleri aldıktan sonra uygulamayı başlatır.

 • İş Sonlandırma Süreci : Binadaki uygulama tamamlanmasından sonra, ekipmanlar ve kalan malzemeler toplanır çevre temizliği yapıldıktan sonra şantiye apartman/site yönetimine eksiksiz olarak teslim edilir, onayı alınır. 

 • Takip Süreci : Bu süreç Milton yapının hizmet ettiği projelerde kazanılan müşteri memnuniyetine dayalı ilişkisini sürdürme esasına dayanır. Müşteri ilişkileri sorumlularımız uygulama yapılan bina ile ilgili site/apartman yönetimleri ve daire sakinleri ile irtibat halinde kalarak binanın durumu ile ilgili bilgi alırlar. Ayrıca proses tabanlı  düzenli memnuniyet anketi düzenlenir.

Milton Yapı'yı tercih etmenin memnuniyet ayrıcalığı vardır. 

 

Mantolama TL/M2 Fiyatı almak için ücretsiz keşif formumuzu doldurabilir ya da iletişim telefonlarımızdan  bizlere ulaşabilirsiniz.