Mantolama Fiyat Teklifi

Mantolama Fiyat Teklifi

Mantolama Fiyat Teklifi

Mantolama fiyat teklifi binaların yeni bir görünüme kavuşması ve istenen ihtiyacı karşılamasının mali yükünü belirtmektedir. Mantolama uygulaması ile binalarda bulunan ve ilerleyen zamanlarda oluşacak sorunların önüne geçilir. Kusursuz şekilde uyguladığımız mantolama ile teslim edildikten sonra maddi ve manevi kazanımlar elde edeceğinizin taahhüdünü vererek güven içinde yararlanacağınız hizmet sunmaktayız.

Mantolama Uygulaması Fiyat Teklifi Oluşturulması

Mantolama fiyat teklifi gerekli aşamaların sonrasında oluşturulmaktadır. Uygulamanın gecikmemesi ya da yarım kalmasını önlemek için gereken şartların yerine getirilmesi gerekmektedir. Fiyatın oluşturulması için;

 • Bina yönetimi başkalığından kat maliklerinin katılımı ve topantı yeter sayısı oluşması ile mantomla toplantısı yapılır.
 • Mülkiyet sahiplerinin oy çokluğu ile mantolama kararı alınır.
 • Alınan kararlar bina karar defterine işlenir ve gerekli imzalar atılarak kayıt altına alınır.
 • Karar karşı açılacak yürütme durdurma iptal davası olması halinde mahkeme kararı çıkıncaya kadar süreç bekletilir.
 • Firmalara uygun seçeneklerin bulunması amacı ile teknik şartname sunulur.
 • Keşif ekibinin bina içi çevresinde yapacağı incelemeler sonunda hazırlayacağı rapor sonucunda fiyat teklifi sunulur.
 • Karşılıklı anlaşma sağlanarak taraflar arasında sözleşme imzalanır.

Mantolama fiyat teklifi çerçevesinde uygulanacak yöntem ve adımlar herhangi bir aksaklığa mahal vermeden gerçekleştirilir.

Mantolama Uygulamasında Uygun Fiyat

Mantolama fiyat teklifi alınırken uygulama ve ilerleyen zamanlarda sağlam şekilde kullanılması dikkate alınmaktadır. İçeriği incelenmeyen fiyatlar ile yapılan mantolama uygulamasında;

 • Kullanılacak malzemelerin herhangi birinin kalitesiz olması kullanım aşamasında kırılma, dökülme ve yıpranma sorunlarına neden olacak, ilave bir maliyet ortaya çıkaracaktır.
 • Profesyonel çalışanlarca yapılmayan işlemler kullanıma bağlı olarak tamir masrafı ve hatta yenileme maliyetlerini ortaya çıkarmaktadır.
 • Adımların atlanarak ya da eksik şekilde yapılması mantolama uygulamasının dayanıklılığını düşürecektir.
 • Yanlış yapılacak işlemler sağlıklı koşulların iyice yok olmasına neden olacaktır.

Bu sebepler ışığında mantolama fiyat teklifi alınırken uzun dönem planlaması yapılarak değerlendirilmelidir. Teslim etmiş olduğumuz uygulamalara bizleri ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. Malzemelerimi ve çalışanlarımızın kalitesini inceleyebilir, dilediğiniz karşılaştırmaya tabii tutabilirsiniz. İş bitirme belgelerimiz ve hakkımızda müşterilerimiz tarafından verilen referansları inceleyebilirsiniz.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir