Kartal Mantolama Firması

Kartal Mantolama Firması

Kartal Mantolama Firması

Kartal mantolama firması olarak, kaliteden ödün vermeyen anlayışımız ile binalarınızda güven ve memnuniyetinizi hedefleyerek çalışmaktayız. İnsana kıyafet giydirme işlemi gibi binadaki ihtiyaçlarınızı karşılamak adına, binanın dört bir yanını yalıtım malzemeleri ile sarmalayarak mantolama uygulamasını gerçekleştiriyoruz. Daha güzel bir görselliğe kavuşacak olan binaların ve içinde kullanılan malzemelerin dayanıklılığı artarak kullanım ömrü uzayacaktır.

Mantolama Uygulanması Aşamaları Nelerdir?

Kartal mantomla firması olarak, faturalarınızı azaltmanız, sağlıklı bir yaşam alanına kavuşmanız, bina ve eşyalarınızı uzun süre ilk sağlamlığında kullanmanız için mantolama uygulamasının her adımı titizlik içerisinde yerine getirmekteyiz. Bu aşamalar;

  1. Duvar, kolon ve kirişleri hazırlama: Keşif ekibinin raporu doğrultusunda binanın yüzeyinde bulunan kirler temizlenir, çatlaklar onarılır ve fazlalıklar fırça yardımı ile kazınarak pürüzsüz yüzey oluşturulur.
  2. Profil yerleştirilmesi: Yalıtım malzemelerinin düzgün ve pürüzsüz durmasını sağlamak için yüzeye subasman profilleri yerleştirilir.
  3. Yalıtım levhası yapıştırılması: Levhalar profile içerinse, yapışacak yüzeyinin ortasına öbek halinde kenarlarına şerit halinde yapıştırıcı sürülerek yerleştirilir. Sağlam tutması için baskı uygulanır ve kuruması için 24 saat beklenir.
  4. Levhaların dübellenmesi: Kartal mantolama firması işlemi olarak levhaların birleşme noktasına, metrekareye 6 adet gelecek şekilde dübel atılır.
  5. Köşe profilleri yapılması: Dübellenen levhaların köşe noktalarda taşmaması ve kötü görüntü oluşturmaması için köşelere levhaları kaplayacak şekilde profiller çekilir.
  6. Donatı filesi serilmesi: Levhaların üzerine donatı filesi yukardan aşağı doğru serilerek üzerine ince sıva iki kez çekilir.
  7. Kalın sıva çekilmesi: File sıvasının kurumasının ardına üzerine kalın sıva çekilere yüzey pürüzsüz hale getirilir.
  8. Boya ve dekor oluşturma: Sıvanın kurumasının ardından levhaların üzeri istenen renkte boyanır ve belirlenen dekoratif desenler oluşturulur.

Adımları eksiksiz ve sırasına göre yerine getirip Kartal mantolama firması olarak sizlere gönül rahatlığı içinde kullanacağınız mantolama uygulamasını sunuyoruz.

Mantolama Sonrası Binalar

Binalarda yapılacak uygulamanın sonrasında binalar yeni bir görünüme kavuştuğu gibi dayanıklılığı artacaktır. Kullanıcıların bütçelerine ve sağlıklarına uygun yaşamsal alanlar meydana getirilir. Kartal mantolama firması olarak binanız çehresi ile birlikte sizlerinde yaşamınızın değişeceğinin güvencesini sunuyoruz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir