İstanbul Avrupa Yakası Mantolama Firması

İstanbul Avrupa yakası mantolama firması olarak kurulduğumuz ilk günden itibaren müşteri memnuniyeti hedefi doğrultusunda kaliteden ödün vermeyen anlayışımız ile hizmet vermekteyiz. Binalarınızın hem iç kısımlarının hem de dış kısımlarının korunacağını garantimiz altına almaktayız. Artık binalarınızı ve içindekileri sorunsuz kullanmak, mekanlarda daha rahat nefes almak istediğinizde bizimle irtibata geçmeniz yeterli olacaktır.

Mantolama Uygulamasında Dikkat Edilmesi Gereken Adımlar

İstanbul Avrupa yakası mantolama firması olarak, uygulamayı gerekli hassasiyet içerisinde gerçekleştirmekteyiz. Yapılan daha sağlam ve dayanıklı olmasını sağlamak, ihtiyaçlara tam olarak cevap vermesi için;

  • Binanın yüzeyinde bulunan kir, leke, toz ve küfleri özenle temizliyoruz.
  • Kiriş, kolan ve duvarlarda bulunan çatlakları onarıyor, çıkıntıları levhaların sağlam yapışması için pürüzsüz hale getiriyoruz.
  • Yüzeylerde levhaların düzgün durması ve dayanıklı olarak ardından yapılacak işlemlere sorun çıkarmaması için subasman ve köşe profillerini yerleştiriyoruz.
  • Levhaların arka kısmının orta bölgesine 3 öbek halinde kenarlarına şerit şeklinde yapıştırıcıları sürerek, baskı uygulayıp yapıştırıyoruz.
  • Yapışkanın sağlam tutması için 24 saat kurumasını bekliyoruz.
  • Kuruyan levhaların birleşme noktalarına metre kareye 6 adet gelecek şekilde dübel atıyoruz.
  • İstanbul Avrupa yakası mantolama firması olarak, levhaların üzerinde donatı filesini yıkardan aşağı sererek 2 kat ince sıva ile kapatıyoruz.
  • Filelerin kurumasının ardından kalın sıva çekip pürüzsüz hale getiriyoruz ve boyama işlemini gerçekleştiriyoruz.
  • Son olarak uygulamanın üzerine beğendiğiniz modeldeki dekor süslemelerini yapıyoruz.

Adımların atlanması veya eksik yapılması mantolama uygulamasının başarısızlık ile sonuçlanmasına neden olacaktır.

Mantolama Uygulaması Fiyatlandırması

İstanbul Avrupa yakası mantolama firması fiyatlandırma koşulları genellikle benzerlik göstermektedir. Fiyatların içeriği olarak kullanılan malzemenin kalitesi, çalışacak personelin sayısı, kurulacak iskelenin yüksekliği, dekorların büyüklüğü ve çeşitliliği gibi etkenler bulunmaktadır.

Dilediğiniz zaman bizleri ziyaret ederek İstanbul Avrupa yakası mantolama firması fiyat seçeneklerimize kolayca ulaşabilirsiniz. Bütçenize uygun olarak sunduğumuz peşin, taksit ve kredi kartı seçeneklerimizden birini tercih ederek işlemleri başlatabilirsiniz. Uygulamanın hem balında hem de kullanma aşamasında elde edeceğiniz faydaları ile kazanç sağlayacağınızın taahhüdünü vermekteyiz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir