Isı Yalıtım, Mantolama Kredisi

Taksitle Mantolama

Taksitle Mantolama

Taksitle Mantolama

Mantolama kararı almak isteyen yönetimler, bu sürecin sağlıklı yönetilebilmesi için ödeme alternatiflerini arttırmak isterler. Çok sayıda kat malikinin ayrı ayrı ödeme yapacağı mantolama sürecinde tüm maliklerin ödeme imkanlarının aynı olması beklenemez. Bir kısım kat malikleri mantolama için peşin ödeme yapmak bunun karşılığında bir indirimden faydalanmak isterken bir diğer kısım kat malikleri mantolama kredisi kullanmak, en uzun vadede taksitli mantolama yaptırma seçeneklerinin yine en uygun koşullarla sunulmasını isteyebilirler. Ayrıca Apartman yöneticisi, site yönetimi açısından ödemenin kat malikleri ile mantolama firması arasında halledilmesi ve yönetimlerin ödeme konusunda bir taraf olmamasını da tercih edilebilir. Çok alternatifli, taksitli mantolama seçenekleri sunabilmesi, yönetimler üstünden finansal yükleri alabilmesi uygulayıcı firmanın finansal gücünün de bir ifadesi olmaktadır.

Milton Yapı’nın sizlere mantolama kredisi kullandırabiliyor. Taksitle mantolama ödeme seçeneklerinde sağladığı kolaylıkları sayesinde mantolama ödemelerinizi 18 ay taksitle peşinatsız, faizsiz ve dosya masrafsız gerçekleştirebilirsiniz. 24 Ay taksit imkanından faydalanarak kredi kartı ya da senet tercihi ile ödemelerinizi yapabilirsiniz. Tercihiniz doğrultusunda anlaşmalı olduğumuz bankaların kredi kartları ile taksitli ödeme yapabileceğiniz gibi, peşin ödemelerinizde de özel indirim ve kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

Şekerbank Ekokredi (Enerji Verimliliği Kredileri)

Sektöründe kurumsal lider firma Milton Yapı’nın mantolama kredisi, EKOkredi için bankalarla özel anlaşmaları vardır. Bu anlaşmaları sayesinde taksitle mantolama alternatiflerinde sektörünün öncüsü konumundadır. Yalıtım kredisi avantajlarından yararlanabilir, dosya masrafsız, %0 faiz oranları ile 18 ay vade fırsatını değerlendirebilirsiniz. Kampanya dahilinde 01 Ağustos 2020 tarihine kadar ısı yalıtım (mantolama) kararı alınması durumunda binanız için düzenlenecek Enerji Kimlik Belgesine de ücretsiz sahip olacaksınız.

Enerji Kimlik Belgesi

Ülkemizde Enerji Kimlik Belgesi, Bina Enerji Performans Yönetmeliğine uygun düzenlenir. Yalıtım uygulamasına başlanılmadan, konutunuzun mevcut yalıtım sınıfı belirlenecektir. Mantolama uygulama tamamlandığında yapının hangi enerji verimlilik sınıfında yer alacağı profesyonel hizmet sağlayıcısı tarafından belirtilecektir. Konutlarda Enerji Performans Yönetmeliğine göre konutların Enerji Kimlik Belgelerini alması gerekir.

Milton Yapı’nın size özel ödeme seçenekleri sayesinde istediğiniz ödeme kolaylığından yararlanarak enerji tasarrufuna atılan ilk adımın keyfini bütçenizi zorlamadan çıkartın. Üstelik Milton Yapı uygulamalarında Enerji Kimlik Belgesi ücretsiz hediyemiz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir