35.png

 

 

Hukuki Danışmanlık

Bir kısım yalıtım uygulamalarında apartman, site yönetimlerinin ortak karar almaları ve imalatlarda Kat Mülkiyet Kanununa uygun hareket etmeleri gerekir. Bu durumda karar alma ve maliyet paylaşımı konuları KMK ya göre hukuksal bir sürece dönüşür. 

 

Hukuk departmanımızın sahip olduğumuz mevzuat bilgilerimiz ve sektörel tecrübelerimizle  Yalıtım uygulamaları esnasında karar alma, uygulama, ödeme süreçlerinde kat mülkiyeti kanunu ve sözleşme hukukuna ilişkin her konuda ücretsiz hukuki destek sağlamaya ve işin başarıyla tamamlanmasına yardımcı olmaya hazırız. Bu bağlamda,

  • Yapılacak işe yönelik kararın nasıl alınması gerektiği, önceden hukuki bir disiplinden geçmemiş alınmış mevcut başka bir karar var ise hukuki kontrolünün sağlanması hukuk danışmanlarımız tarafından ücretsiz gerçekleştirilecektir.
     

  • Proje tamamlanıp teslim edilmesinden sonra konut sahiplerinin ödemelerinde sorun yaşanması durumunda, bu sorunlu ödemelerin konut yönetimine ayrı bir yük getirmeden hukuki yollarla takibi, tahsili  hukuk departmanımız tarafından yapılmaktadır. Bu çalışmalarda yönetim ve bina sakinleri arasındaki saygıya dayalı hukukun zarar görmemesi esas alınmaktadır.
     

  • Yönetimler, Milton Yapı'yı çözüm ortağı olarak kabul ederek anlaşma kararı aldığı andan itibaren, sözleşme evrakları, gerekli tüm matbu evrak düzeni, karar defteri hukuki düzeni ile ilgili  ihtiyaç duyabilecekleri  hukuki destek hukuk danışmanlarımız tarafından ücretsiz sağlanacaktır. 
     

Size iyi bir çözüm ortağı olma isteğindeki Milton Yapı bu arzusuna memnuniyet yaratarak ulaşır. . 

 

Yalıtımı, izolasyon uygulamalarımızda sağladığımız hukuki desteğin temel amacı, yönetim ve bina sakinleri arasındaki saygıya dayalı hukukun zarar görmesinin önüne geçilmesidir.