Hakkımızda

“Milton Yapı Mantolama” kurucuları ve Yönetim Kurulu Başkanı 1995 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi’nden İnşaat Yüksek Mühendisi olarak mezun olmuşlardır. Meslek yaşamlarını yurtdışı ve daha sonra yurt için önemli prestij projelerinde üst düzey yönetici olarak sürdürmüşlerdir. Yönetim Kurulu Başkanımız yönetiminde 3.000.000 m2 alışveriş merkezi inşaatını ve 40.000 adet üzerinde konut imalatını tamamlayarak sektöründe bilinen, saygın bir konum elde etmiştir.

“Milton Yapı Mantolama” kurucuları ve yönetim kurulu başkanı , inşaat sektöründe kalite, süre, maliyet disiplinlerinin ayrı ayrı değil bir bütün olarak takip edilmesi gerektiğine inanmış ve özellikle renovasyon-bina yenileme işlerinde karşılaşılan hatalı uygulamaları görmüşlerdir. Mantolama başta olmak üzere tüm renovasyon-bina yenileme sektöründe kalite anlayışları, bilgi birikimleri, ekip gücü ile farklı bir değer yaratılabileceği düşüncesi ile Milton Yapı Mantolama firmasını kurulmuştur.

“Milton Yapı Mantolama” başta mantolama olmak üzere çatı, iç, dış cephe boya, drenaj, su yalıtımı, sert yüzey döşemeleri, çevre düzenlemesi ve benzeri yapıya ait imalat alanlarında faaliyetlerini sürdürmektedir. Yarattığı yüksek değerler, sağladığı yenilikçi çözümler ve sektöre kazandırdığı değerlerle müşterilerinde güven uyandıran Milton yapı, ısı yalıtımı sektöründe de lider uygulayıcı firması olma hedefini sürdürmektedir.

“Milton Yapı Mantolama” uygulamalarında yenilikçi ve çevreci çözümleri kullanmayı kendine prensip edinmiştir. Sektördeki geleneksel iş yapış biçimlerini yeterli bulmayan Milton, kendisini müşterilerinin istek ve arzularına göre geliştirmeye çalışmaktadır. Bugüne kadar gerçekleştirdiği uygulamada yaşadığı deneyimleri kurumsal yapılanmasında yapı taşları olarak kullanan Milton, müşterilerinin beklentilerini en üst düzeyde karşılamanın yollarını arayan ve müşterilerine en yüksek değeri yaratmaya gayret gösteren uzman bir marka olmuştur.

Uygulamaların ve ürünlerin birbirine benzemeye başladığı, tüketicilerin tercihlerini yapmakta zorlandığı günümüzün rekabetçi ortamında Milton, projelerinde memnuniyete dayalı ilişkiler kurmayı ve kendisini uzman gördüğü ısı yalıtımı-mantolama alanında yer aldığı tüm yapılarda öncelikli bir hedef olarak yüksek değer yaratmayı hedef olarak görmektedir.

Hizmet verdiği müşterilerinin evlerine verdikleri değeri bilen Milton aynı değeri hizmetlerine ve dolayısıyla müşterilerinin konutlarına göstermektedir. Bu bilinçle Milton ısı yalıtım sonrasında çok daha korunaklı, yaşanabilir konut elde etmek hedefindedir.

Sektöre getirdiği kurumsal ve yenilikçi yaklaşımlarıyla iş yaptığı müşteri ile memnuniyete dayalı bir ilişki kurarak, ısı yalıtımı sektöründe lider firma olma hedefindeki firma bu hedefe giden en doğru yolun kendisini sürekli geliştirmek ve yenilemek olduğunu bilmektedir.

Milton liderliğe giden bu ilerleyişinde en büyük paya sahip olduklarını bildiği müşterileri ve iş ortakları ile bu süreci paylaşmaktan mutluluk ve gurur duymaya devam edecektir.

VİZYONUMUZ

Her uygulamasıyla memnuniyet hedefleyen. Her adımında mükemmeli isteyen. Başarısına, tüm paydaşlarının sevgisi ve inancı ile bir anlam yükleyen, başarıyı ve memnuniyeti büyüten lider marka olmak.

MİSYONUMUZ

Kalite ve memnuniyet odaklı mimari bakış açısı ile;

En iyiyi yaratmayı prensip yapmış çalışanlarıyla,

En yüksek beklentileri karşılayarak memnuniyeti yaratır.

Hiç yitirmeyeceği öğrenme hevesiyle hep değer yaratarak, Hep daha değerli kılarak,

Sosyal sorumluluk bilinci, yaşam kalitesini yükseltmek için değer katar.

DEĞERLERİMİZ

Saygı

Memnuniyet yaratmak

Birlik

Sürekli Gelişim

Fark yaratmak

Takdir

Çevreye Duyarlılık