80.png

 

 

Ek Uygulamalar

Ek Uygulamalarla da milton yapı yeteneği binanıza değer katsın… 

milton yapı kadrolu uzman ekibi ile ısı yalıtım uygulaması yanında sizlere sunduğu ek uygulamalarla da iyi bir çözüm ortağı olmakta ve binanıza fonksiyonel ve estetik değerler katmaktadır. 
    
Günümüzde inşaat sektörünün hızlı bir gelişim kaydetmiştir.  Bina dış cephelerinin görsel kalite algısı yüksek, estetik dizaynlara sahip olması,  yapıya değer kazandırma noktasında iç mekanlardan daha ön plana geldiği yeni ve çok talep gören bir trend başlamıştır. Tadilat, mevcudun iyileştirilmesi anlamına gelen renovasyon çalışmalarında da aynı trendin etkilerinin gözlemlenebilmektedir. 
    
miltton yapı, ısı yalıtım-mantolama uygulamalarına sektöründe ilk defa uygulama yapılan yapıya yüksek değer katma hedefini, yapı dönüşüm bakış acısını getirmiştir. Bu yenilikçi bakış açısı ve yaptığı kaliteli uygulamalar ile milton yapı, ısı yalıtım uygulamaları dışında müşterilerine sağladığı ek hizmetlerle de değer yaratmaktadır. Güçlü tedarikçi ağı ile geniş bir yelpazede ek uygulama hizmeti veren milton yapı, yenilikçi kimliğiyle dünya ve Türkiye’deki gelişmeleri takip ederek müşteriye özel çözümler sunmaktadır.

Milton Çatı

Drenaj

Mermer

Seramik, Fayans, Kalebodur

Dış Cephe Boya

Parapet, Sıva, Tamir

Pasif Ev

Diğer Ek Uygulamalar