34.png

 

 

3D Tasarım, Renklendirme

Isı yalıtım uygulamalarında karar alınırken  ilk akla gelen sebep % 50 oranına varan her mevsim ısıtma veya soğutma sebepli enerji tasarrufu olmaktadır. Oysa bu net kazanımdan da öte bir kazanım bina değer artışı ile gerçekleşmektedir. Isı yalıtım uygulama süresi olan 30 gün sonunda sağlanan bu yüksek bina değer artışı aslında evinizin değerinin artışıdır. Bu noktada milton farkı, ayakları yere basan bir mimarlık girişimi olmasıdır. Isı Yalıtım Uygulamaların da ilk defa öncelikli hedef olarak en yüksek "Bina Değer Artışı" yaratmayı hedef seçmiştir. Bu amaçla; milton mantolama sürecini bir yapı dönüşüm süreci olarak ele almıştır. Bu dönüşüm sürecinde size değerli bir çözüm ortağı olabilmek için bünyesinde Mimari Proje bölümü ve ARCON Mimari Tasarım ve  3D Proje Modelleme bölümlerini oluşturmuştur.

 

Bu noktada tüm daire sakinlerinin beğenisini kazanma yı hedefleyerek  3 Boyutlu Renklendirme hizmetimizi sunmaktayız.

 

Amacımız: Yapıda uygulama sonrası % 60 Değer artışı yaratabilmektir. Maliyet artışı yaratmadan, en yüksek değer artışını elde etmektir..

 

Binanızın milton tarafından özel bir teknikle çekilen fotoğrafları dijital ortama aktarılarak renklendirme hizmeti için hazır hale getirilir. Sözleşme i sonrasında binanızın fotoğrafları konut yönetiminin seçeceği renk kombinasyonları ile 3 boyutlu ortamda renklendirilecek ve onay ve beğeninize sunulacaktır.   

 

Renk seçimi boya temini yapılacak markanın kartelalarından  olacaktır